Song for the Lonely

4. června 2014 v 9:52 | Terry

Song for the Lonely

Videoklip k písni "Song for the Lonely", byl režírován Stu Maschwitzem. Video zachycuje Cher, procházející se po New Yorku. I když se na začátku videoklip odehrává kolem roku 1800 je Cher oblečená v moderním oblečení. Videoklip je nejprve sépiový, pak se postupně mění přes černobílou až do barev. Prochází rokem 1900 a dalšími obdobími, až se konečně dostane do současnosti. Jak se doba mění, videoklip ukazuje, jak rostou budovy v New Yorku. V některých záběrech, kdy je New York zabírán ze vzduchu se také objevuje Cher v bílém a představuje zde jakoby anděla nebo jinou božskou bytost. Jak Cher prochází napříč různými epochami ulicemi New Yorku, připojují se k ní různí lidé z různých období, aby na konci vytvořily ohromný dav.

Protože se píseň stala v klubech velmi populární, vznikl ještě jeden remixovaný videoklip. Do něj byly použity pouze záběry Cher v bílém, grafika a obrázky.
Videoklip k "Song For The Lonely" byl zařazen do videokolekce "The Very Best of Cher: The Video Hits Collection", která v roce 2004 vyšla na DVD.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama